Externí výroba recyklátu

Naše společnost vlastní moderní čelisťový drtič KEESTREACK B3, který můžeme přistavit na místo Vaší demolice či deponie stavební suti a zpracovat takto stavební odpad na využitelný recyklát frakce 0-70 mm (maximální velikost 170mm).

Na tomto drtiči jsme schopni zpracovat beton, železobeton, živičné povrchy a konstrukce vozovek, cihlu, směsnou demoliční suť, kámen a keramické materiály. Standardně naceňujeme drcení suti na mobilním drtiči včetně obsluhy čelním nakladačem CAT 966M.

Stavební odpad je možno zpracovat až do délky hrany 50cm. Větší kusy je nutné zpracovat za pomoci bagru s demoličním kladivem. Tuto techniku máme v rámci společnosti k dispozici, je možno si ji i zapůjčit, nebo zpracujeme nabídku na drcení suti včetně práce bagru.

Můžeme také nabídnout třídění na mobilním třídiči KEESTRACK K3. Výsledné frakce třídění jsou 0-22, 22-70 mm. Třídič lze zapojit do sestavy s drtičem, nebo použít i samostatně. Samostatné použití třídiče je vhodné především na třídění zemin nebo kameniva.

Letní provoz Po-Pá
6:30 - 17:00
Modřice, Brno-jih
Tyršova 310
Zobrazit mapu

Ceník recyklačního střediska Brno

Stavební prvky

Pro zahradní projekty

Štěrky

Recykláty

Kontaktujte nás

letní provoz Po-Pá
6:30 - 17:00
Kontakty