Externí výroba recyklátu

Mobilní recyklace

Můžeme nabídnou i recyklaci odpadu v místě demolice či deponie stavebního odpadu za využití mobilní recyklační linky, kterou je možno v rámci České republiky přistavit do dvou až pěti dnů (v případě volné kapacity).

Naše společnost vlastní mobilní čelisťový drtič EXTEC, který můžeme přistavit na místo Vaší demolice či deponie stavební suti a zpracovat takto stavební odpad na využitelný recyklát frakce 0-32 nebo 0-63 mm.

Na tomto drtiči jsme schopni zpracovat beton, železobeton, živičné povrchy a konstrukce vozovek, cihlu, směsnou demoliční suť, kámen a keramické materiály. Standartně nadceňujeme drcení suti na mobilním drtiči včetně obsluhy čelním nakladačem VOLVO.

Stavební odpad je možno zpracovat až do délky hrany 50 cm. Větší kusy je nutné zpracovat za pomoci bagru s demoličním kladivem. Tuto techniku máme v rámci společnosti k dispozici, je možno si ji zapůjčit, nebo zpracujeme nabídku na drcení suti včetně práce bagru.

Strojní čištění komunikací - komunální vůz

Naše společnost provozuje komunální vozidlo, které je možno využít na čištění komunikací. Čištění probíhá mokrou cestou, vůz silnici kropí a zametá zároveň.


Cena služby:
strojní metení 1300Kč/hod
přejezdy 28Kč/km
manipulace při napouštění vody, vysypávání smetků 95Kč/15min
vodné 65kč/m3
likvidace smetků 550Kč/t

Vozidlo je možné objednat na telefonním čísle: 602 738 805

Pondělí až pátek
6:30 - 17:00
letní provoz
Modřice, Brno-jih
Tyršova 310
Zobrazit mapu

Ceník recyklačního střediska Brno

Pro zahradní projekty

Štěrky

Recykláty

Kontaktujte nás

Pondělí až pátek
6:30 - 17:00
Kontakty